Vėdinimo sistemos valymas

KODĖL VĖDINIMO SISTEMOS VALYMAS YRA SVARBUS?

Vėdinimo sistemos užsiteršia. Tinkamas vėdinimo sistemų valymas yra gyvybiškai svarbi ŠVOK paslaugų dalis. Jis stabdo mikrobų dauginimasį, atkemša užsikimšusias problemines oro pralaidos vietas sistemoje ir pašalina dulkes, susikaupiančias iš ore sklandančių dalelių, įskaitant nešvarumus, žmogaus odos atplaišas, maisto alergenus, grybelio sporas ir įvairius teršalus, tokius kaip automobilių išmetamosios dujos.

Vėdinimo sistemos valymas ne tik leidžia sutaupyti komunalinių išlaidų, dažnai viršijančių paslaugos kainą, bet ir sumažina darbuotojų, lankytojų ar gyventojų sveikatos problemų ir nedarbingumo dienų riziką bei sumažina teršalų ir alergenų poveikį.

Greičiausiai esate sulaukę pasiūlymų dėl vėdinimo ortakių valymo ar ventiliacijos valymo, tačiau labai svarbu, kad būtų valomi visi vėdinimo sistemos komponentai, o ne tik ortakiai ir angos. Nešvarios atskiros dalys gali užteršti visą sistemą. Mes valome visą sistemą nuo pradžios iki galo, įskaitant ortakius, vožtuvus, riebalų gaudykles, gartraukius, priešgaisrines sklendes, filtrus, slopintuvus, ventiliatorius ir kitas dalis.

ĮSTATYMAI

PRIEŠGAISRINĖS APSAUGOS IR GELBĖJIMO DEPARTAMENTO ĮSAKYMAS NR. 64

166. Atsižvelgiant į gamintojo reikalavimus, bet ne rečiau kaip kartą per metus, privaloma tikrinti vėdinimo sistemų (ventiliatorių, ortakių, ugnį sulaikančių prietaisų, drėkinimo kamerų, ir pan.) techninę būklę ir, atsižvelgiant į gamintojo rekomendacijas ir (ar) reikalavimus) ir įmonės vadovo patvirtintą grafiką, valyti jose susikaupusias nuosėdas. Tikrinimo ir valymo rezultatai turi būti įforminami raštu.

VĖDINIMO SISTEMOS VALYMAS

Vėdinimo sistemos valymas yra svarbi ŠVOK įrangos priežiūros dalis nes stipriai įtakoja energinį naudingumą ir oro kokybę. UAB „Angys“ turi patirties teikiant vėdinimo sistemų valymo paslaugas ligoninėms, restoranams, biurų pastatams, mokykloms, savivaldybių pastatams, gamykloms ir parduotuvėms. Mūsų vėdinimo sistemų valymo paslaugų specialistų ilgametė patirtis reiškia, kad laikomės aukščiausių standartų ir dirbame pagal griežtą etikos kodeksą.

KIEK KAINUOJA VĖDINIMO SISTEMOS VALYMAS?

Mūsų kainodara yra pagrįsta daugybe veiksnių, tai: vėdinimo sistemos sudėtingumas, valomų dalių pasiekiamumas, užterštumo lygis, objekto atstumas, darbo laikas, pageidaujamos paslaugos ir kitos aplinkybės.

Saugokitės nesąžiningų ortakių valytojų – tokių paslaugų tiekėjai yra gerai žinomi ŠVOK valymo rinkoje. Jei Jūsų gautas pasiūlymas skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa, greičiausiai taip ir yra. Kai kurios įmonės reklamuojasi žemiausiomis kainomis ir tada teikia tik dalį sutartų paslaugų arba užsiima agresyviu pardavimu ir už darbus bando įpiršti didesnes nei tartasi sąskaitas.

UAB „Angys“ darbas yra kruopštus ir atsakingas, o kainos nustatymas yra visiškai skaidrus. Mes teikiame išsamius pasiūlymus, ataskaitas ir fotofiksacijos nuotraukas.

KAIP DAŽNAI REIKIA VALYTI VĖDINIMO SISTEMĄ?

Maždaug kartą per metus, kaip bendra rekomendacija. Tačiau tai gali skirtis, atsižvelgiant į vėdinimo sistemos apkrovimą ir kietųjų dalelių kiekį ore.

Įprastomis aplinkybėmis nešvarumai ir dulkės ilgainiui sumažina ŠVOK sistemos vėsinimo ir šildymo galimybes. Laikui bėgant, norint gauti tuos pačius rezultatus iš sistemos, reikia daugiau ir daugiau energijos.

Nešvarumai lėtai dengia aušinimo ir šildymo įrenginius, sumažindami jų galimybę pernešti šildomą ar aušinamą orą. Dulkės taip pat palaipsniui riboja ortakių vidų ir kitus oro praėjimus, todėl ventiliatoriai turi vis sunkiau dirbti, kad pūstų orą.

Valymas kas penkerius metus pagerins energijos vartojimo efektyvumą, prailgins įrangos gyvavimo laiką ir sumažins dalelių bei alergenų išsiskyrimą iš vėdinimo sistemos.

Galutinis rezultatas yra mažesnės sąskaitos už energiją ir geresnė oro kokybė. Kai kuriais atvejais, pavyzdžiui, pramonėje, didelės kietosios dalelės ore gali užkimšti ŠVOK sistemą greičiau, todėl jas reikia valyti dažniau, kai kuriais atvejais net kasmet.

Populiariausios paslaugos

Vėdinimo sistemos valymas nuo riebalų
Daugiau...
Gartraukių plovimas
Daugiau...
Slėginis plovimas
Daugiau...